Jesteśmy na rynku ponad 25 lat. Na przestrzeni tego czasu wypracowaliśmy sobie miano solidnej i rzetelnej firmy, czego najlepszym dowodem jest zadowolenie i zaufanie klientów. Naszym celem jest dostarczanie nieszablonowych rozwiązań w zakresie armatury i akcesoriów, będących połączeniem funkcjonalności i estetyki, czynników tak ważnych w projektowaniu wnętrz. Wśród wielu katalogowych produktów, znajdą Państwo również akcesoria wykonywane wyłącznie na zamówienie.

Firmę i klimat sprzyjający zakupom tworzy przede wszystkim zgrana i doskonale wyszkolona obsługa salonu. Fachowość, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do klienta to nasze atuty, które sprawiają, że zaskarbiliśmy sobie Państwa zaufanie, owocujące do dzisiaj. By sprostać zmieniającym się gustom i wymaganiom klientów nasi pracownicy aktywnie uczestniczą w międzynarodowych targach Cersaie w Bolonii. Dzięki temu wciąż rozszerzamy naszą ofertę, wzbogacając ją o nowe produkty.

Ewjan łazienkiEwjan łazienki Ewjan łazienkiEwjan łazienkiEwjan łazienkiEwjan łazienkiEwjan łazienkiEwjan łazienkiEwjan łazienkiEwjan łazienki